Smocza Era

Fantasy PBF

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

FORUM POZOSTAJE ZAMKNIĘTE
FABUŁA
Świat i Fabuła - Opis znajdziesz również w Przewodniku!
Forum Smocza Era swoją rozgrywkę prowadzi na ogromnym kontynencie o nazwie Fablehaven. Jest to niezwykle młody świat, bez skomplikowanych nazw rodów, przodków i tym podobnych. Wszystko, tylko po to, aby to gracz w pełni mógł kształtować przyszłość tego uniwersum. Wcześniejsze wydarzenia można znaleźć w Przewodniku w temacie "Świat i fabuła", poniżej przedstawiamy ostatni zapis.
Rok 280 Po wielu kolejnych latach, tworzą się pierwsze klany, Elfów, którzy dbając bardziej o swój dobrobyt decyduje się bronić swoich ścieżek i granic, Ludzi, którzy decydują się wziąć pod opiekę Szlaki handlowe i którzy mają od dawno swoją Gildie Jeźdźców, która cały czas jest doglądana i skupia teraz Jeźdźców również innych ras, Krasnoludów, którzy tworzą Klan w głównej mierze po to, aby dalej pogłębiać swój majątek i żeby stworzyć coś na wzór Rady, która będzie zarządzała całą rasą krasnoludzką. Tworzy się również klan Orków, którzy szykując się do wojny, mają za zadanie poszerzyć swoje terytorium. Orkowie zaczynają pomału najeżdżać najbliższe wioski ich terytorium. Ludzie mając duże doświadczenie w oswajaniu dzikich stworzeń, decydują się stworzyć Zakon Gryfa, który będzie miał za zadanie tłamsić wszelkie ataki Orków, pilnować granic i patrolować Fablehaven. Dzięki swoim działaniom zyskują coraz większe uznanie w świecie, chociaż przekonani o swojej wyższości i szlacheckości krwi, Elfy nadal skupiają się najbardziej na samych sobie.
AKTUALNOŚCI
FORUM POZOSTAJE ZAMKNIĘTE!
Head Admin:

Mistrzowie Gry:

Sub forums

Forum Wątki Posty Ostatni post
1

Pogoda

0 0 Nigdy
2

Erasar

Potężne drzewa, gęste lasy, ogromna natura, zwierzyna i liczne, mniejsze rzeczki to cechy tego regionu. Zamieszkiwany przez rasę Elfów. Pilnie strzeżony i zadbany teren. Większość rasy żyje w ogromnym białym zamku z potężnymi przedmieściami.
Sub forum:
 -- Biały Zamek
18 18 Nietuzinkowy las 2019-10-29 19:00:53 przez Twórca
3

Linadriel

Ludzie z Zach. krainy również (w większości) zamieszkali w okolicy ogromnej rzeki, która przecina tą część krainy. Ogromna część tego rejonu to miasto otoczone potężnymi murami, zbudowane na dwóch stronach rzeki. Znajdują się tutaj również lasy, zwierzyna łowna, góry czy ogromne skały.
Sub forum:
 -- Cytadela
18 18 Ulice 2020-05-18 20:11:56 przez Twórca
4

Atarul

Dość tajemnicza część Zachodniej krainy. Położona z daleka od innych ras i miejsc, głęboko lesie ukryta zaklęciem przed niechcianymi oczami. Nie różni się ona niczym od innych, gęsta w lasy, pagórki czy doliny. Posiada jedno, duże miasto które skupia w sobie wszystkich Malauków.
7 7 Główny plac 2019-10-27 12:32:56 przez Twórca

Zachodnia kraina

Wątek Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post
1
Szlak handlowy przez Twórca
0 13 2019-10-29 19:03:22 przez Twórca
2
Las magiczny przez Twórca
0 16 2019-10-29 19:03:14 przez Twórca
3
Las elfów przez Twórca
0 12 2019-10-29 19:01:14 przez Twórca
Użytkowników przeglądających to forum: 0 gości, 0 zarejestrowanych użytkowników
10 najbardziej aktywnych użytkowników:
Twórca(391)
Nihilius Imperius(16)
Sariel(12)
Gorius(10)
Kenji Hayashi(8)
Arianne(7)
Surya(5)
Kariye(2)
Jeandro(1)
Grace(1)
Legenda
Head Admin | Mistrz Gry
Człowiek | Ork | Elf | Krasnolud | Malauk | Reptilianin | Goblin | Rasa własna

Stopka

Forum oparte na FluxBB