Smocza Era

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

FABUŁA
Forum Smocza Era swoją rozgrywkę prowadzi na ogromnym kontynencie o nazwie Fablehaven. Jest to niezwykle młody świat, bez skomplikowanych nazw rodów, przodków i tym podobnych. Wszystko, tylko po to, aby to gracz w pełni mógł kształtować przyszłość tego uniwersum. Wcześniejsze wydarzenia można znaleźć w Przewodniku w temacie "Świat i fabuła", poniżej przedstawiamy ostatni zapis.
Rok 280 Po wielu kolejnych latach, tworzą się pierwsze klany, Elfów, którzy dbając bardziej o swój dobrobyt decyduje się bronić swoich ścieżek i granic, Ludzi, którzy decydują się wziąć pod opiekę Szlaki handlowe i którzy mają od dawno swoją Gildie Jeźdźców, która cały czas jest doglądana i skupia teraz Jeźdźców również innych ras, Krasnoludów, którzy tworzą Klan w głównej mierze po to, aby dalej pogłębiać swój majątek i żeby stworzyć coś na wzór Rady, która będzie zarządzała całą rasą krasnoludzką. Tworzy się również klan Orków, którzy szykując się do wojny, mają za zadanie poszerzyć swoje terytorium. Orkowie zaczynają pomału najeżdżać najbliższe wioski ich terytorium. Ludzie mając duże doświadczenie w oswajaniu dzikich stworzeń, decydują się stworzyć Zakon Gryfa, który będzie miał za zadanie tłamsić wszelkie ataki Orków, pilnować granic i patrolować Fablehaven. Dzięki swoim działaniom zyskują coraz większe uznanie w świecie, chociaż przekonani o swojej wyższości i szlacheckości krwi, Elfy nadal skupiają się najbardziej na samych sobie.
AKTUALNOŚCI
Head Admin:

Mistrzowie Gry:

#1 2019-10-03 18:14:54

Surya
X4Nt0Lq.png
Dołączył: 2019-09-29
Liczba postów: 344
Reputacja (-10 do 10): 0
PD: 0
PP: 0
PZ: 1
WindowsFirefox 69.0

Dekret [Regulamin]

REGULAMIN OGÓLNY


Start:
1. Nick na forum musi być taki sam jak imię naszej postaci. Nie może on zawierać cyferek.
2. Nasz nick nie może zawierać obraźliwych znaczeń.
3. Prosimy, aby nick postaci nie był kopią imienia znanych postaci z uniwersum podobnych (chyba, że jest to dość popularne imię postaci).
4. Niezbędny będzie avatar, który zobrazuje najlepiej waszą postać.
5. Po zaakceptowaniu naszej karty, niezbędne jest wklejenie jej do naszej sygnaturki, możecie zrobić to za pomocą obrazka:

Ukryta wiadomość
[url=LINK DO KP][img]LINK DO OBRAZKA[/img][/url]

lub za pomocą zwykłego odnośnika i informacji, że macie KP:

Ukryta wiadomość
[url=LINK DO KP]KARTA POSTACI[/url]

6. Nasza postać zaczyna w miejscu zamieszkania, czyli miejscu które określiliśmy w KP.
7. Nasze posty muszą być odzwierciedleniem naszej postaci, musimy kierować nią tak jak ją opisaliśmy. W postach należy umieścić jej uczucia, poglądy, myśli. W przypadku gdy gracz postąpi niezgodnie z charakterem postaci, może dostać mniej punktów niż przewiduje się za wykonanie danej rzeczy. Jeśli przeczytałeś ten regulamin, napisz "przeczytałem" na samym końcu KP.
8. Posty zamieszczamy w trzeciej osobie np. "Surya wylądowała" "surya skoczyła w kierunku..." itp.
9. Wygląd naszej postaci (opisowy) nie może mieć żadnych przedmiotów uzbrojenia, mieczy, zbroi o specjalnych właściwościach.
10. W przypadku w którym gracz zechce odejść z forum (poprzez kasację konta), a następnie wrócić i będzie to w czasie 48h, gracz odzyska 100% postaci. Każdy gracz ma prawo do odejścia bez kasacji konta, a zwyczajne jego zostawienie i wrócenie kiedy mu się podoba.
11. Jeżeli gracz zechce przerwać swoją czynność fabularną, może to zrobić kiedy tylko chce, o ile ów czynność np. misja, wyprawa i tak dalej nie przekracza 10 postów. W przeciwnym razie gracz poniesie karę (szanujmy nie tylko swój czas, ale również prowadzącego).
12. W sytuacjach konfliktowych, ostateczny głos ma H@ forum.
13. Obrażanie jakiegokolwiek gracza czy to na forum, chatboxie, discordzie, czy to na PW jest tak samo karane.
14. W przypadku zmian drastycznych np. w opisie rasy, gracz będzie informowany w odpowiednim dziale, o możliwości zmiany (jeżeli stwierdzi, że koliduje ona z jego koncepcją postaci)
15. Charakter postaci musi być edytowany jeżeli fabularne wydarzenia mają taki wpływ na postać, że zmienia się ona. Przykładowo, jeżeli jest dobrą postacią, a wydarzenia fabularne (np. śmierć kogoś, chęć zemsty) zepchną postać na zły tor.
16. Historia postaci powinna być edytowana co jakiś czas w celu uzupełniania bieżących wydarzeń postaci. Nie rzadziej niż raz na 6 miesięcy gry.Forum i discord:
1. Zabronione jest spamowanie, czyli pisanie wielu postów pod rząd lub tworzenie zbyt dużej ilości wątków po nic.
2. Zabronione jest obrażanie innych graczy, wyśmiewanie ich, nękanie.
3. Zabronione jest zmienianie nicków, historii, wyglądu, charakteru postaci, zbyt często. Czyli częściej niż raz na trzydzieści dni.
4. Zabronione jest pisanie notorycznie dużymi literami czy innym kolorem czcionki niż domyślna.
5. Zabronione jest umieszczanie treści pornograficznych bez używania kodu

Ukryta wiadomość
[spoiler=+18]treść[/spoiler]

.
6. Zabronione jest stwarzanie sytuacji nieprzyjemnych, konfliktowych w przesadnej mierze.
7. Zabronione jest reklamowanie innych forum o podobnej treści, czy zachęcanie graczy do wejścia na inne.
8. Zabronione jest wstawianie zbyt często i zbyt dużych obrazków (maksymalny rozmiar 100x100).
9. Zabronione jest zmienianie nicku na chatboxie i spamowanie komendą /roll.
10. Zabronione jest przesadne przeklinanie przed godziną 22:00 bez przynajmniej dwóch gwiazdek (*).
11. Nie ma opcji edycji i kasacji swoich postów! Dlatego najlepiej będzie, by każdy uważał na to co piszę.
12. Za wydarzenia i wyprawy odpowiada administracja, a także za ocenę pojedynków w sytuacjach spornych. Każdy gracz może wziąć jedną misję jako test, potem podesłać do admina link, jeśli misja będzie na odpowiednim poziomie można zostać prowadzącym misje. Osoba taka otrzymuje dodatki.
13. ZABRANIA się wykorzystywania wiedzy gracza jako wiedze postaci! Jednocześnie zabrania się umawiania się na chatboxach lub PW, co do fabuły postaci! Wszystko ma zostać przypadkowością fabularną.


W razie złamania regulaminu dostaniecie upomnienie. W przypadku jego zlekceważenia moderator lub administrator ma prawo nałożyć na was dowolną karę adekwatną do waszego zachowania. Administrator ma prawo wymierzyć karę od razu (ujemne pkt statystyk bądź waluty gry), jeżeli sytuacja jest drastyczna, a nawet wymierzyć karę chwilowego zbanowania.


Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu wraz z rozwojem rozgrywki na forum.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot
Legenda
Człowiek | Ork | Elf | Krasnolud | Malauk | Reptilianin | Goblin
  • Nowe postyNowe posty
  • Brak nowych postówBrak nowych postów
  • Forum ZablokowaneForum Zablokowane
  • Stopka

    Forum oparte na FluxBB