Smocza Era

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

FABUŁA
Forum Smocza Era swoją rozgrywkę prowadzi na ogromnym kontynencie o nazwie Fablehaven. Jest to niezwykle młody świat, bez skomplikowanych nazw rodów, przodków i tym podobnych. Wszystko, tylko po to, aby to gracz w pełni mógł kształtować przyszłość tego uniwersum. Wcześniejsze wydarzenia można znaleźć w Przewodniku w temacie "Świat i fabuła", poniżej przedstawiamy ostatni zapis.
Rok 280 Po wielu kolejnych latach, tworzą się pierwsze klany, Elfów, którzy dbając bardziej o swój dobrobyt decyduje się bronić swoich ścieżek i granic, Ludzi, którzy decydują się wziąć pod opiekę Szlaki handlowe i którzy mają od dawno swoją Gildie Jeźdźców, która cały czas jest doglądana i skupia teraz Jeźdźców również innych ras, Krasnoludów, którzy tworzą Klan w głównej mierze po to, aby dalej pogłębiać swój majątek i żeby stworzyć coś na wzór Rady, która będzie zarządzała całą rasą krasnoludzką. Tworzy się również klan Orków, którzy szykując się do wojny, mają za zadanie poszerzyć swoje terytorium. Orkowie zaczynają pomału najeżdżać najbliższe wioski ich terytorium. Ludzie mając duże doświadczenie w oswajaniu dzikich stworzeń, decydują się stworzyć Zakon Gryfa, który będzie miał za zadanie tłamsić wszelkie ataki Orków, pilnować granic i patrolować Fablehaven. Dzięki swoim działaniom zyskują coraz większe uznanie w świecie, chociaż przekonani o swojej wyższości i szlacheckości krwi, Elfy nadal skupiają się najbardziej na samych sobie.
AKTUALNOŚCI
Head Admin:

Mistrzowie Gry:

#1 2019-10-10 16:44:14

Surya
X4Nt0Lq.png
Dołączył: 2019-09-29
Liczba postów: 343
Reputacja (-10 do 10): 0
PD: 0
PP: 0
PZ: 1
WindowsFirefox 69.0

Inżynieria

POZIOM I - Podstawowy


Nazwa:
Inżynieria


Opis:
Inżynieria to umiejętność polegająca na projektowaniu, tworzeniu, budowaniu, naprawianiu różnego rodzaju budynków, sprzętów. Gracz z tym poziomem jest zdolny budować machiny oblężnicze poziomu I, a także niewielkie budynki dwu osobowe, 30 metrów kwadratowych.
POZIOM II - Opanowany


Opis:
Gracz jest zdolny do budowania machin oblężniczych poziomu II, potrafi wznosić, czy projektować różnego rodzaju architektoniczne budowle o powierzchni nie większej niż 60 metrów kwadratowych.
POZIOM III - Zaawansowany


Opis:
Gracz potrafi budować machiny oblężnicze poziomu III, potrafi również projektować, wznosić różnego rodzaju budowle o powierzchnie nie przekraczającej 120 metrów kwadratowych.
POZIOM IV - Mistrzowski


Opis:
Gracz potrafi tworzyć machiny oblężnicze poziomu IV i V. Pojawia się możliwość tworzenia wyszukanych pułapek w budowlach, ukrytych przejść i schowków. Jest mistrzem planowania architektonicznego. Potrafi tworzyć budowle, które posiadają do 300 metrów kwadratowych, a więc nie tylko domy ale również warownie czy mniejsze pałace.
POZIOM V - Arcymistrzowski


Opis:
Postać jest w stanie tworzyć różnego rodzaju budowle, które sobie zamarzy, różnego rodzaju mechanizmy, skomplikowane pułapki, labirynty, podziemne przejścia. Poradzi sobie ze wszystkim i jest gotowy na każde życzenie klienta.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot
Legenda
Człowiek | Ork | Elf | Krasnolud | Malauk | Reptilianin | Goblin
  • Nowe postyNowe posty
  • Brak nowych postówBrak nowych postów
  • Forum ZablokowaneForum Zablokowane
  • Stopka

    Forum oparte na FluxBB